Menajerimi Ara 9.Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 9.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü 18 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Barış Falay ve Canan Ergüder gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Menajerimi Ara bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/nptrf

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dicle’nin Kıraç’ın kızı olduğunu öğrenen Beren, Dicle’yi hayatlarından çıkarmaya karar verir. Feris ve Kıraç, iki eski sevgili olan oyuncuları Gülce ve Hakan’ı aynı projede oynamaları için ikna etmeye çalışırken, yaşanan yanlış anlaşılmalar ortalığı karıştırır ve ajansta işler zora girer. Nejat’ın kendisinden bir şeyler sakladığını düşünen Feris, hiç beklemediği bir gerçekle karşılaşır. Dicle kendi hayatındaki sorunlarla mücadele ederken, Feris’in oyuncusu olan Emir’le tanışır. Barış ise hem Dicle’nin yanında olmaya hem de Beren’i durdurmaya çalışır. Ajansta yaşanan her şey sosyal medyaya sızınca, içlerinde muhbir olduğundan emin olan menajerler durumu çözmek için harekete geçer. Beren ve Dicle ile ilgili ortaya çıkan gerçekler ajanstaki bütün dengeleri değiştirecektir.

4 Yorum Var

 1. Sema

  18 Ekim 2020 - 12:43

  Kan çeker, baba öz kızı ile vakit geçirdikçe daha çok benimseyip hiç bir şeye değişmez umarım. Üstelik böyle çalışkan ve dürüst bir evlat ise…

 2. Senem

  17 Ekim 2020 - 10:37

  Evet ya tencereyi kafasına koymuştur kesmişler sanki böyle itici bir tip görmedim tam bir tipitip

 3. Ps

  17 Ekim 2020 - 06:52

  Harika bir dizi

 4. Saçlar

  16 Ekim 2020 - 21:22

  Şu kızın saçlar başka model olmuyor mu? Yani berenin

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.