Menajerimi Ara 34.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Menajerimi Ara 34.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü 18 Nisan Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Barış Falay ve Canan Ergüder gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Menajerimi Ara bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qli3m

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Her şeyden habersiz olan Feris, evlilik hayalleri kurarken; Serkan, Melisa’nın boşanmaktan vazgeçtiğini öğrenir. Dicle, gerçeği Feris’e söyleyip söylememe konusunda kararsız kalır. Çınar’ın İspanyol oyuncusu Jose, bir reklam çekimi için İstanbul’a gelir. Geldiği ilk andan itibaren Çınar’ı zor durumda bırakan Jose, kaybolunca işler karışır. Bütün ajans Jose’yi bulmak için seferber olur. Barış’ın oynayacağı filmle ilgili sürpriz bir gelişme yaşanır. Kıraç bir yandan Ceyda’nın oyunlarını ortaya çıkarmaya çalışırken diğer yandan oyuncusu Ceren Taşçı’nın içinde olduğu krizi çözmeye çalışır. Ayla’nın Dicle ile ilgili sürpriz hamlesi ise herkesi şaşırtır. Serkan, Feris’i üzmeden bir an önce bir çözüm bulmaya çalışırken Ceyda’nın müdahalesi her şeyi karıştırır. Feris’in Melisa’yla yaşayacağı yüzleşme merak konusudur.

2 Yorum Var

  1. berna

    17 Nisan 2021 - 01:26

    Bu Ceyda ne itici bir tip Allah aşkına. İstediğin kadar güleryüzlü görünsen de sevilmezsin be kızım.. Üçkağıtçı, kaypak, güvenilmez, kötü, hain ve gaddar.. Serkan onun yanında yıkanmış kaldı. (yani daha temiz)

  2. Anonim

    15 Nisan 2021 - 18:51

    Canan Ergüder’e acil şifalar olsun. Feris basıp Amerika’ya gidecek bence. İş teklifi için arayan kadın onu ikna edecek. Çok güzel gidiyor ama devam için vize alamamış diye okumuştum. Malum vurdu kırdı dram olmayınca seyirciyi çekmiyor. Komedileri bile bir süre sonra drama bağlıyorlar.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.