Menajerimi Ara 18.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Menajerimi Ara 18.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü 27 Aralık Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Barış Falay ve Canan Ergüder gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Menajerimi Ara bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/tugn9

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Ego Ajans’ta durumlar kötüye giderken, Mayda’nın yapacağı hamleler ajanstaki bütün dengeleri değiştirir. Feris oyuncusunun ehliyet krizini çözmek için ilginç yöntemler denerken, Kıraç temsil ettiği senaristin yazdığı işleri satmak için sürpriz yollara başvurur. Bir marka, kampanya yüzü tercihlerinde Feris ve Dicle’yi rekabete sürükler ve bu durum Barış ve Emir’i de karşı karşıya getirir. Bu kampanyanın sonucu, Barış ve Dicle arasında beklenmedik gelişmelere sebep olur. EGO Ajans’ın geleneksel yılbaşı partisi herkes için bir dönüm noktası olur. Beklenmedik olayların yaşandığı bu gecede, Dicle ve Barış yeni bir sayfa açarken, Kıraç hiç istemediği bir gerçekle yüzleşir.

3 Yorum Var

 1. Anonim

  27 Aralık 2020 - 12:25

  On numara dizi ama anlayana…

 2. Anonim

  26 Aralık 2020 - 17:50

  Ooooo yok artik egoyu serkana mi satti yoksa babasi. Patron mi olacak baslarina. Beter ol kiracccccc 😂

 3. Hotiç

  26 Aralık 2020 - 17:46

  Müthiş bir dizi çok keyifle izliyorum. Oyunculuk, senaryo, çok iyi hem eski ve iyi oyuncular var genç oyuncularda mükemmel Feris ve Dicle’ye hayranım.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.